fbpx

Audyt Efektywnego Wykorzystania
Energii i Czasu

Działaj Skutecznie

Bądź efektywny w drodze po swoje marzenia

Wykorzystaj optymalnie swój czas i energię.

Sprawdź, czy doskwierają Ci 3 główne problemy zarządzania czasem i energią

Brakuje Ci czasu na najważniejsze sprawy, bo zabierają Twój czas rzeczy nieistotne.

...
...

Zastanawiasz się, jak odciąć rzeczy, które marnują Twój czas?

Chcesz mieć więcej czasu dla siebie i najbliższych?

...

Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedź brzmi „TAK”, w audycie znajdziesz rozwiązania dla siebie.

Opinie użytkowników o audycie

Audyt efektywnego wykorzystania energii i czasu polecam osobom, które naprawdę ciężko pracują i czesto w nawale prac i obowiązków zaczynają funkcjonowac na autopilocie. W moim przypadku przeprowadzenie audytu pozwoliło mi dostrzec, gdzie moge odpuścić, a dzieki temu zyskać więcej energii i czasu na sprawy dla mnie najważniejsze Dzięki wprowadzonym zmianom wiem, że moja energia i czas są optymalnie wykorzystane, a ja będąc jeszcze efektywniejszym mam więcej czasu na sprawy najistotniejsze w moim życiu.

Szymon Mierzwa specjalista social media. Twórca kursu online Twoja marka na instagramie.

Audyt, który przeprowadziłam dzięki Robertowi utwierdził mnie w podjętej decyzji zawodowej. Z odwagą pożegnałam jedną z gałęzi swojego biznesu, która pochłaniała czas i pieniądze nie przynosząc zysków. Bardzo Ci za to dziękuję Robercie.

Dorota Lubas pedagog specjalny, terapeuta i trener; dyrektorem poradni psychologiczno - pedagogicznej oraz autorka „Opowieści terapeutycznych” – rekomendowanej pomocy dla młodszych nastolatków

15940880_1376007289107963_3626928244252025160_n

Jestem mamą 6 letniej Zuzi oraz sportsmenką przygotowująca się do trzecich Igrzysk Olimpijskich. Optymalizowanie czasu i energii jest dla mnie bezcenne, abym była skuteczna w swoich przygotowaniach olimpijskich i jednocześnie przekonana, że mojej córci poświęcam należytą uwagę. Dlatego też raz na 6 m-cy przeprowadzam „Audyt efektywnego wykorzystania czasu i energii”, aby być pewną, że jestem na właściwych torach.

Natalia Pacierpnik szczęśliwa mama uczestniczka 2 Igrzysk Olimpijskich w kajakarstwie slalomowym w trakcie przygotowań do Tokio 2020 

KAŻDY Z NAS CODZIENNIE DOSTAJE 24 GODZINY    

Jedni wykorzystują swój czas optymalnie osiągając sukces, Inni tracą go bezpowrotnie marnując swoje życie.

A TY JAK WYKORZYSTUJESZ SWOJE 24 GODZINY ?

Sprawdź czy  nie umykają Ci z pola widzenia najważniejsze dla Ciebie rzeczy i przeprowadzć audyt, który da Ci odpowiedź na pytanie ile tak naprawdę czasu i energii poświęcasz na najważniejsze dla Ciebie sprawy, a ile na zupełnie nieistotne.

 

Ten Audyt jest dla Ciebie jeśli chcesz:

Został Ci jeden krok do pobrania audytu

Wpisz swoje imię oraz email i pobierz swój audyt

Trener Mentalny

Sukces Jest Wyborem

Trener Mentalny, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, a także Akademii Trenerów Mentalnych, certyfikowany specjalista MTQ48 i MTQ48SPORT – testów mierzących odporność psychiczną. Pracuje ze sportowcami, którzy dzięki jego metodom, które stosuje we współpracy – odnoszą sukcesy i zdobywają medale na Mistrzostwach Polski i Europy. Jako Dyrektor Handlowy w firmie Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. oraz Doradca Zarządu Federacji Przedsiębiorcy.pl – współpracował z ponad 700 przedsiębiorstwami. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie pomaga stworzyć w organizacjach i firmach warunki sprzyjające budowaniu wewnętrznej motywacji do pracy, dzięki którym pracownicy są nie tylko wydajni, ale również zaangażowani i związani ze swoją firmą.